Ponad 25 lat doświadczenia

o firmie

Shadow System

Jesteśmy polską firmą z okolic Trójmiasta, z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji ekskluzywnych dekoracji okiennych. Ofertę tworzymy z myślą o najbardziej wymagających klientach. Oferta Shadow-System to plisy, rolety, żaluzje drewniane i aluminiowe, żaluzje pionowe oraz zasłony panelowe. Nasze produkty wytwarzamy w oparciu o system DECOMATIC firmy BENTHIN (Grupa Hunter Douglas) oraz rozwiązania firmy COULISSE. Kolekcje tkanin oraz lamel dobieramy według aktualnie obowiązujących trendów. Dostawcami tekstyliów oraz lamel są renomowani niemieccy i holenderscy producenci. W połączeniu z wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną załogą, stanowi to gwarancję najwyższej jakości produkowanych przez nas dekoracji okiennych. Wszystkie produkty są indywidualnie wymiarowane i dostosowane do oczekiwań klienta.

Od początku istnienia firmy, czyli od 1997 roku zakład produkcyjny zlokalizowany był w Sopocie. W 2012 roku zakończyliśmy budowę nowej siedziby w miejscowości Kawle Dolne w powiecie Kartuskim. Od 1 września 2012 roku tutaj znajduje się nasze główne biuro i wszystkie działy produkcyjne. Obecnie dysponujemy dwoma nowoczesnymi halami produkcyjno-magazynowymi o łącznej powierzchni ponad 2000 m2 i częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni ponad 500 m2. Stale unowocześniany park maszynowy, doświadczona ponad 80 osobowa załoga, pozwala nam realizować roczną produkcję na poziomie 80 000 sztuk różnego typu żaluzji i rolet.

Od 2017 roku jesteśmy posiadaczem certyfikatu ISO 9001:2015. Stworzyliśmy procedury które usprawniły procesy produkcyjne, poprawiły komunikację w firmie, wpłynęły pozytywnie na zarządzanie firmą a co najważniejsze, zapewniają niezmiennie najwyższą jakość produkowanych przez nas osłon.

Od 2023 roku jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA Firma. Możesz sprawdzić naszą rzetelność na https://rzetelnafirma.pl/OWR5UQV1.

Ludzie z Pasją!

Pracownicy

Wyznajemy zasadę, że to ludzie tworzą wartość firmy i decydują o jej sukcesie. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona załoga jest gwarantem najwyższej jakości produkowanych przez nas wyrobów. Trzon naszego zespołu tworzą doświadczeni pracownicy, związani z firmą niemalże od samego początku jej istnienia, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z naszą firmą. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na wszechstronne i profesjonalne wsparcie ze strony naszych pracowników, w celu otrzymania produktu jak najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb.

pracowniczka shadow system