MOTIONBLINDS

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI ROLET,
PLIS I ŻALUZJI MOTIONBLINDS

Przesłony okienne, rolety, plisy i żaluzje zasilane przez Motionblinds działają błyskawicznie. Nie ma potrzeby prowadzenia okablowania podczas instalacji, zintegrowane silniki na baterie można ładować przez USB-C. Wystarczy zeskanować kod konfiguracyjny i dać się poprowadzić smartfonowi.

BEZPRZEWODOWE
I Z OPCJĄ ŁADOWANIA

Przesłony okienne z Motionblinds mogą być zainstalowane całkowicie bezprzewodowo, bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. Zintegrowane silniki akumulatorowe można łatwo ładować za pomocą standardowego kabla USB-C. Przy przeciętnym użytkowaniu wystarczy naładować silnik raz lub dwa razy do roku.

ZESKANUJ, POŁĄCZ
I STERUJ

Po zainstalowaniu przesłony okiennej zeskanuj kod konfiguracyjny za pomocą aplikacji MotionBlinds Bluetooth. Po wykonaniu kilku prostych czynności przesłona okienna jest gotowa do obsługi za pomocą aplikacji. Ustawiając timery, możesz sprawić, że Twoje przesłony okienne będą poruszać się automatycznie o ustalonych porach, dzięki czemu nie będziesz musiał nic robić sam.

TYLKO JEDNO
POCIĄGNIĘCIE

Specjalną cechą produktów Motionblinds jest sterowanie przez pociągnięcie. Krótkie ręczne pociągnięcie za łańcuszek, linkę lub drążek automatycznie wprawia przesłonę okienną w ruch. Jest to idealne uzupełnienie inteligentnego sterowania, ponieważ nie wymaga niczego: żadnego połączenia, żadnego smartfona, żadnego pilota.

MOTIONBLINDS

I TWÓJ INTELIGENTNY DOM

Czy Twój dom jest już inteligentny? W takim razie możesz sprawić, że przesłony okienne z Motionblinds staną się częścią ekosystemu inteligentnego domu i będą współpracować z innymi urządzeniami, takimi jak oświetlenie czy termostat. Twój dom nie jest jeszcze inteligentny? W takim razie rolety Motionblinds to doskonały pierwszy krok do inteligentnego domu.

Postaw na inteligentne rozwiązania

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne przesłony okienne zwiększą poziom bezpieczeństwa w Twoim domu, wskazują na stałą obecność domowników, ponieważ są ciągle w ruchu. Mogą być sterowane i monitorowane z dowolnego miejsca. Podłączając je do innych inteligentnych urządzeń, takich jak zamki, dzwonki do drzwi czy kamery, zawsze kontrolujesz swój dom, gdziekolwiek jesteś.

WYGODA

W ramach ekosystemu inteligentnego domu, przesłony okienne zasilane przez Motionblinds poruszają się w rytm życia codziennego, tworząc idealną atmosferę o każdej porze dnia. Obudź się rano automatycznie wraz z naturalnym światłem dziennym. Stwórz prywatność, której potrzebujesz w nocy, używając polecenia głosowego.

WYDAJNOŚĆ
ENERGETYCZNA

Motionblinds pozwala w pełni wykorzystać właściwości izolacyjne przesłon okiennych i maksymalnie ograniczyć zużycie energii. Niższe rachunki i bardziej energooszczędny dom to efekt wyboru scenariuszy pozwalających np. na opuszczanie przesłon o określonej porze lub też w zależności od poziomu temperatury występującej na zewnątrz.

ŁATWOŚĆ
I NIEZAWODNOŚĆ

Eve Motionblinds obsługują Bluetooth i Thread. Wystarczy zeskanować kod konfiguracyjny, aby podłączyć Eve Motionblinds i utworzyć harmonogramy, aby ustawić swoje rolety na autopilota. Zamiast polegać na chmurze, wszystkie dane i inteligencja są przechowywane lokalnie, co oznacza, że dane wymieniane w domu pozostają w domu.

RODZAJE PRZESŁON OKIENNYCH Z MOTION

ROLETY

Rolety to najpopularniejszy na świecie produkt do zacieniania, gdyż oferują nieskończone możliwości aranżacyjne i funkcjonalne. Rolety można obsługiwać za pomocą smartfona oraz ręcznie, wykonując pojedyncze pociągnięcie, które automatycznie wprawia je w ruch.

PLISY

Dzięki eleganckim liniom przebiegającym poziomo plisy wnoszą efekt nowoczesności w każdą przestrzeń. Inteligentne plisy tworzą idealną atmosferę w dowolnym momencie, ponieważ zarówno górną, jak i dolną część plis można dowolnie przesuwać.

ŻALUZJE

Żaluzje poziome to ponadczasowa klasyka, która pozwala na zabawę światłem i kreowanie odpowiedniego poziomu prywatności.

ROLETY DZIEŃ I NOC

Rolety dzień i noc są wykonane z dwuwarstwowej tkaniny z przezroczystymi i nieprzezroczystymi pasami, pozwalającej stworzyć wybrane warunki oświetlenia, widoczności i prywatności.

PLISY
“PLASTER MIODU”

Plisy o strukturze plastra miodu charakteryzują się wielofunkcyjnością. Ich właściwości izolujące i odbijające ciepło pomagają oszczędzać energię, a poziome linie tkanin dają nowoczesny efekt.

Aplikacja Coulisse MotionBlinds

COULISSE – MOTIONBLINDS

APLIKACJA DO STEROWANIA PRZYSŁONAMI W SYSTEMIE SMART

Jednoczesne sterowanie wieloma przysłonami okiennymi za pomocą prostej w obsłudze aplikacji Motionblinds. Zautomatyzuj dom dzięki zaprogramowanym scenom, pozycjom i programatorowi czasowemu. Kontroluj klimat wewnętrzny ograniczając utratę energii termicznej. Znajdź właściwą równowagę między światłem dziennym, ochroną i prywatnością. Dzięki aplikacji Motionblinds ustawisz optymalną pozycję przysłon oraz sprawdzisz aktualny stan baterii.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Kawle Dolne 4F
83-304 Przodkowo

58 550 08 80

508 200 339

info@shadow-system.pl​